Company Logo

Calendari

loader

Col·laboradors

     

Pizzeria La Riera

Black and White Platja d'Aro

Pul Vàs - Platja d'Aro

Chess Puzzle

Mecenes Verkami

 

Peones

Carlos José Plaza Ribas (Cerdanyola del Vallès)

Christian Payán (Cerdanyola del Vallès)

Cristina Zamora Santiago

David Kaufmann (Tarragona)

David Morales González (Cerdanyola del Vallès)

Ernesto Díaz Prieto (Cerdanyola del Vallès)

Familia López Viu (Barcelona)

Francisco Portero Portero (Almería)

Iris Goñi Núnez (Cerdanyola del Vallès)

José Rodero Vaquero (Valladolid)

José Sánchez Carbonero (Cerdanyola del Vallès)

Juan Carlos Rosales Sánchez (Cerdanyola del Vallès)

Kelly Reis

Leo Toral Morente (Girona)

Lohitzune Zuloaga Lojo

Luis Germán López Cobo

Miguel Ángel Romero Pedrero

Nico Ruiz Granja (Cerdanyola del Vallès)

Oliwia Madrzynska (Lloret de Mar)

Rafael Conca Pérez

 

Caballos

África Arce González (L’Hospitalet de Llobregat)

Alejandra Allaria (Buenos Aires, Argentina)

Alejandro Schmiedeberg (S’Agaró)

Alex Bueno Lázaro (Girona)

Alicia Medina Camañes

Bernat Sans Llàcer (Barcelona)

Carlos Fernández Madrid (Badalona)

Enric Valls Sampons

Esmeralda Redondo Moreno (L'Hospitalet de Llobregat)

Francisco Cervera Martín (Mollet del Vallès)

Francisco Ramírez Mariñas (Blanes)

Gemma Visens Torres (Girona)

Idania Serrano Jiménez

Joaquim Gutierrez Clares (Badalona)

Jofre i Quim Batalla i Faura (Barcelona)

Jordi Gardela Batlle (Barcelona)

José Ortiz Lafont (Badalona)

Juan Marín Pozo (Girona)

Lino Palmero Castillo (Blanes)

Lola Moncusí Rodríguez (Tossa de Mar)

Montserrat Cot Rosell (Blanes)

Noelia Cortés Carrera / Jaime Calvo Blanco

Pedro Medina Barbero (Blanes)

Pere Masferrer Vidal (Blanes)

Rubén Masip Segura

Santiago Saiz Uruñuela (Madrid)

Sergey Kucherenko (Sant Feliu de Guíxols)

 

Alfiles

Adrián y Albert Expósito Milán (Villena)

Aída Regi Cosculluela (L’Hospitalet de Llobregat)

Albert Homs Gall (Bellver de Cerdanya)

Ángel Vázquez Hernández (Mérida)

Bárbara Serrano (Torrelodones)

Candela García Bilbao (Teo)

Carla Ortiz Escámez (Badalona)

Club d'Escacs Sant Josep (Badalona)

Concepción García García (A Coruña)

Daniel Clemente García (Getafe)

David Llada (San Sebastián)

Emilio José Molina Cazorla (Barcelona)

Emma Cuart Grande (Palma de Mallorca)

Enric Pineda Traïd (Girona)

Familia Janoher i Bonet (Tarragona)

Fernando Badía Rodríguez (Pallejà)

Ferran Pou Alsius (Alella)

Javier Monje Rojas (Barcelona)

Joan Estellé Estrada (Platja d’Aro)

Jon Cambronero (Deba)

Jordi Torrallardona Llobera (Castellfollit del Boix)

José Manuel Molina Monclova (Sant Joan Despí)

Lluís Marhuenda García (Alicante)

Lorenzo Muñoz Berihuete (Pozuelo de Alarcón)

Mar Martín Trillo (Madrid)

María Antonia Velasco Borrás (Cardedeu)

María Isabel Pardo Bernal (Alicante)

Mireia Pérez Plius (Breda)

Mónica Nuevo Cañamares (Madrid)

Natalia Val Freixas / Andrés Núñez García (Barcelona)

Nicolás López Fernández (Lugo)

Nil y Eloi Matute Martínez (Montcada i Reixac)

Núria Sardà Jansà (Reus)

Olga Vilasánchez Seoane (Narón)

Olivia Gutiérrez Alonso (Alcobendas)

Patricia Paladini Adell (Sant Cugat del Vallès)

Paula y Lucía Baena Barranco (Sant Feliu de Guíxols)

Pedro J. Barras García (Madrid)

Ramón Rautenstrauch (La Eliana)

Raúl Romero García-Cervigón (Ciudad Real)

Rosa Fernández Hierro (Alicante)

Rubén Alonso Cañete (Tarancón)

Salvador Monio Pareja (Málaga)

Sonia Moyano Polonio (Sant Feliu de Llobregat)

Verónica García Notario (Madrid)

Víctor Martín Cruz (Madrid)

 

Torres

Albert Escoda

Alejandro Monjas Solano (Boltaña)

Alfonso Joaquín Martín Carretero (Zamora)

Daniel Escobar Domínguez (Sanlúcar de Barrameda)

Iria Ribadas Alonso (Orense)

Iván Clavijos Esteban (Cardedeu)

Jordi Díaz Comas (Platja d’Aro)

Jordi Marín Castelló

José Antonio García Domingo (Mutxamel)

José Lorenzo Vanaclocha Llorens (Alberic)

José María Sánz Varea (Madrid)

Juan Carlos Rosales Sánchez (Cerdanyola del Vallès)

Laia Conchillo Puigmolé (Sant Feliu de Guíxols)

Lorena Müller Nischt (Madrid)

Lucía Rojas Gutiérrez (Olesa de Montserrat)

Manuel Alcover Sancho (Amposta)

Marcos García Ramos (Crevillente)

Marta Mató Hereu (Piera)

Pilar San Miguel Amurrio (Madrid)

Rafael Girbes Pech (L’Hospitalet de Llobregat)

 

Damas

Alexander Hernández (Caracas, Venezuela)

Àngel Agüeras (Valencia)

Antoni Clos Buxeda (Figueres)

Carmen Núñez Val / Miquel Romero (Cerdanyola del Vallès)

Joaquín Fernández Amigo (Parets del Vallès)

Matías Mingo Fernández (Cornellà de Llobregat)

Pablo y Juan Crémer Cuart (Palma de Mallorca)

 

Rey

Miguel Angel Prieto Altemir (Barcelona)

Share


Licencia Creative Commons Escola d'Escacs Costa Brava es troba sota llicencia Creative Commons Reconeixement-NoComercial-CompartirIgual